New holland tarım yedek parça

Biz Kimiz

Siz değerli müşterilerimize Findtrparts olarak Traktör, Biçerdöver ve Balya Makineniz için en güvenilir ve uygun parçaları rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Amacımız sektördeki en iyi tedarikçileri seçip size en uygun ürünleri sunmaktır.

Firma olarak Türkiye'de üretilen yüksek kaliteli yedek parçaları tüm dünyaya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Ayrıca New Holland, Case ih, CNH, ve John Deere markalı orjinal ürünlerin tedariğini yapmaktayız.

Who We Are

As Findtrparts, we offer you the most reliable and suitable parts for your Tractor, Combine Harvester and Baler at competitive prices. Our aim is to select the best suppliers in the sector and offer you the most suitable products.

As a company, we deliver high quality spare parts produced in Turkey to the whole world quickly and safely. We also supply original products of New Holland, Case ih, CNH, and John Deere brands.

Markalar

Armatrac Başak Case IH Cicoria Claas Deutz Erkunt Fiat Ford Gallignani Goldoni John Deere Kamyon Tır Krone Kuhn Landini Laverda Ls Massey Ferguson Mc Cormıck MST New Holland Paksan Same Tarım Aletleri Tümosan Valtra-Hattat Welger
Orijinal ekipman üreticilerinin adları ve parça numaraları yalnızca referans amacıyla verilmiştir ve yedek parçalarımızın orijinal ekipman üreticisi tarafından yapıldığını ima etme amacı taşımaz.

2022 Copyright © Find TR Parts All Right Reserved.