New holland tarım yedek parça

Traktör Direksiyon ve Dümenleme Direksiyon Beyni Danfos yedek parça

90512920 - STEERING VALVE
90512920

STEERING VALVE

# CNH 57
AL55954 - DİREKSİYON BEYNİ DANFOZ 100 CC
AL55954

DİREKSİYON BEYNİ DANFOZ 100 CC

# JOHN DEERE 379
0-7254063 - DİREKSİYON BEYNİ DANFOS
0-7254063

DİREKSİYON BEYNİ DANFOS

# TÜMOSAN 503
47403484 - DİREKSİYON BEYNİ DANFOZ
47403484

DİREKSİYON BEYNİ DANFOZ

# CNH 732
AL55308 - DİREKSİYON BEYNİ DANFOSS
AL55308

DİREKSİYON BEYNİ DANFOSS

# JOHN DEERE 937

Danfoss, traktör direksiyon sistemleri için çeşitli hidrolik ve elektronik bileşenler üreten bir şirkettir. Danfoss'un ürettiği ürünler arasında traktör direksiyon sistemlerinde kullanılan hidrolik direksiyon valfleri, direksiyon pompaları ve elektronik direksiyon kontrol üniteleri bulunabilir.

"Traktör direksiyon beyni" ifadesi, genellikle traktör direksiyon sistemlerinde kullanılan elektronik kontrol ünitesini ifade eder. Danfoss, bu alanda çeşitli ürünler sunmaktadır ve traktör üreticileri bu ürünleri kullanarak traktörlerin direksiyon sistemlerini kontrol edebilirler.

Traktör direksiyon sistemlerinde kullanılan bazı Danfoss ürünleri şunları içerebilir:

  • Danfoss OSPC Hidrolik Direksiyon Kontrol Üniteleri: Bu tip ürünler, traktör direksiyon sistemlerinde hidrolik kontrolü sağlamak için kullanılır. Genellikle direksiyon valfleri ve diğer hidrolik bileşenlerle entegre çalışırlar.
  • Danfoss EHi Servo Direksiyon Üniteleri: Bu ürünler, elektronik direksiyon kontrolünü sağlamak için kullanılır. Elektronik sensörler ve kontrol üniteleri aracılığıyla traktörün direksiyonunu optimize ederler.

Traktör direksiyon beyni veya kontrol ünitesi gibi bileşenler, traktörün sürüş dinamiklerini ve yönlendirmesini iyileştirmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Ancak, kullanılan spesifik model ve teknoloji, traktör markası ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, doğrudan traktörünüzün kullanım kılavuzuna veya üretici tarafından sağlanan teknik belgelere başvurarak en doğru bilgiye ulaşmanız önemlidir.

Markalar

Armatrac Başak Case IH Cicoria Claas Deutz Erkunt Fiat Ford Gallignani Goldoni John Deere Kamyon Tır Krone Kuhn Landini Laverda Ls Massey Ferguson Mc Cormıck MST New Holland Paksan Same Tarım Aletleri Tümosan Valtra-Hattat Welger
Orijinal ekipman üreticilerinin adları ve parça numaraları yalnızca referans amacıyla verilmiştir ve yedek parçalarımızın orijinal ekipman üreticisi tarafından yapıldığını ima etme amacı taşımaz.

2022 Copyright © Find TR Parts All Right Reserved.